Om oss

Sail består av spesialister som hjelper bedrifter å skape friksjonsfrie digitale brukeropplevelser.

Sail AS ble stiftet i mars 2016 og drives av folk med en sterk lidenskap for design, teknologi, webutvikling, analyse og growth hacking.

Vi hjelper nettbutikker og bedrifter å vokse ved hjelp av user experience design, webanalyse og konverteringsoptimalisering.

Sail sitt mål er å skape økt salg og return-on-investment for våre kunder ved å utvikle bedre kundeopplevelser med en analytisk tilnærming.

Vår visjon er å gjøre din kundeopplevelse friksjonsfri

Ruben Ellefsen

CEO & Partner

Ruben Ellefsen

(+47) 97 16 02 69

ruben@sail.no

Robin Rismyhr

Senior Advisor & Partner

Robin Rismyhr

(+47) 900 76 246

robin@sail.no

Therese Jordan

Web developer

Therese Jordan

(+47) 942 58 105

therese@sail.no

Iselin Ekornes

User Experience Designer & CRO

Iselin Ekornes

(+47) 407 25 995‬

iselin@sail.no

Carina Vesterås

Project manager

Carina Vesterås

(+47) 91 51 27 25

carina@sail.no

UI designer & Developer

Henrik Falck Mentzoni

(+47) 92 87 24 33

hfm@sail.no

Marcus Boyesen

SEO Intern

Marcus Boyesen

marcus@sail.no